Výstava OBLOHA v atriu Gymnázia Františka Křižíka

Od 4. do 28. června bude k vidění v atriu Gymnázia Františka Křižíka výstava Obloha. Své fotografie hvězdné oblohy, galaxií polárních září, halových jevů, duh a další zde představí několik fotografů např. Václav Uhlíř, Libor Šmíd, Pavel Pech, Josef Jíra, Jan Hosnedl a další. Výstava bude doplněna fotografiemi a pracemi studentů Gymnázia Františka Křižíka ze stejnojmenné soutěže. Přestaveno bude okolo 80 výtvarných a fotografických děl. Výstavu připravil Středoškolský klub při Gymnáziích v Plzni a Gymnázium Františka Křižíka. Výstava navazuje na 3 proběhlé výstavy - To nejlepší z kreslených vtipů Pavla Kantorka (2015), komiksová Plzeňská bublanina (2016) a v roce 2015 výstava fotografií Život bez bariér s doprovodným programem zaměřeným na „vozíčkáře“ Tyto akce dlouhodobě podporuje Statutární město Plzeň a Městský obvod Plzeň 1 – děkujeme! Do atria se vchází z centrálního parku u bazénu na Lochotíně. Otevřeno je ve všední dny od 10 do 18, o víkendech od 14 do 17 hodin, vstup je zdarma. Srdečně zveme!

Aktualizace: 11. 6. 2019